O Firmie

Firma Laki – to producent odzieży damskiej

Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupu naszych produktów –Jesteśmy producentem odzieży damskiej, odzież z dzianin. Naszą główną ofertę kierujemy do kobiet.

 

 

Producent odzieży damskiej Łódź

Jako doświadczony producent , staramy się trafić w różne gusta klientek. Korzystając z doświadczenia, wiemy, że najlepszym rozmiarem jest rozmiar uniwersalny, jaki możemy zaproponować naszym klientom. Nasza dzianina jest materiałem elastycznym, dopasowującym się do sylwetki. Kobiety, pragnące czuć się wygodnie i gustownie, z pewnością znajdą w naszej ofercie odpowiedni ubiór dla siebie.

 

Firma Laki – to producent odzieży damskiej

Przez wiele lat udało nam się wypracować bardzo dobry system pracy, który pozwala nam wprowadzać nowe kolekcje na każdy sezon. Wypracowaliśmy w firmie dużą elastyczność – szybko reagujemy na uwagi klientów, wprowadzając zmiany w projektach produktów i ich realizacji. Dopasowujemy nasze ubrania do oczekiwań odbiorców i panujących trendów. Nasze wyroby  mają swój autorski rys, dzięki któremu wyróżniają się spośród produktów innych producentów odzieży.

Dzięki znajomości i współpracy z wieloma hurtowniami, jak i sklepami odzieżowymi oraz butikami, wiemy jak duże możliwości mamy działając jako producent  damskich.  projektowanie i szycie  to nasza pasja, w którą wkładamy całe pokłady kreatywności, połączonej z wypielęgnowaną intuicją. Wysoka jakość naszych produktów pozwoliła nam na rozszerzenie działalności poza granicami kraju, nasze wyroby są eksportowane na rynek niemiecki, czeski, słowacki, angielski, irlandzki, holenderski

 

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy do kontaktu.

 

W imieniu całego zespołu firmy LAKI,

Korina Lak