O Firmie

Firma Laki – to producent swetrów damskich,odzieży damskiej, producent czapek zimowych

Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupu naszych produktów – jesteśmy producentem swetrów damskich, szalików, czapek, kardiganów, tunik oraz żakietów, wdzianek i dzianych bluzek, a także producentem odzieży damskiej, odzież z dzianin. Naszą główną ofertę kierujemy do kobiet.

 

Jako producent swetrów pracujemy na japońskich maszynach firmy SHIMA SEIKI, posiadamy park maszynowy potrzebny do wykończenia naszych produktów. Produkujemy głównie z przędz od renomowanych producentów – są to przędze akrylowe, bawełniane, wiskozowe oraz przędze fantazyjne o różnym składzie produkcyjnym.

 

Producent swetrów damskich Łódź oraz odzieży damskiej

Jako doświadczony producent swetrów damskich, staramy się trafić w różne gusta klientek. Korzystając z doświadczenia, wiemy, że najlepszym rozmiarem jest rozmiar uniwersalny, jaki możemy zaproponować naszym klientom, będąc producentem swetrów, dzięki temu, że nasza dzianina jest materiałem elastycznym, dopasowującym się do sylwetki. Kobiety, pragnące czuć się wygodnie i gustownie, z pewnością znajdą w naszej ofercie odpowiedni ubiór dla siebie.

 

Firma Laki – to wiodący producent swetrów czapek i odzieży damskiej

Przez wiele lat udało nam się wypracować bardzo dobry system pracy, który pozwala nam wprowadzać nowe kolekcje na każdy sezon. Jest to niezwykle ważne zważając na fakt, że jesteśmy producentem czapek zimowych, w których nasi klienci spędzają zimowe ferie, podczas których czapki są niezbędne. Będąc producentem szali, producentem szalików i producentem czapek, wypracowaliśmy w firmie dużą elastyczność – szybko reagujemy na uwagi klientów, wprowadzając zmiany w projektach produktów i ich realizacji. Dopasowujemy nasze ubrania do oczekiwań odbiorców i panujących trendów. Nasze wyroby dziewiarskie mają swój autorski rys, dzięki któremu wyróżniają się spośród produktów innych producentów czapek i szalików.

Dzięki znajomości i współpracy z wieloma hurtowniami, jak i sklepami odzieżowymi, wiemy jak duże możliwości mamy działając jako producent swetrów damskich. Dziewiarstwo nie ma przed nami tajemnic! Jest to nasza pasja, w którą wkładamy całe pokłady kreatywności, połączonej z wypielęgnowaną intuicją. Wysoka jakość naszych produktów pozwoliła nam na rozszerzenie działalności poza granicami kraju, nasze dziane wyroby są eksportowane na rynek niemiecki i czeski.

 

Jako producent swetrów i odzieży damskiej z dzianin zajmujemy się nie tylko realizacją naszych stałych projektów, ale  również realizacją zamówień indywidualnych, wykonujemy projekty naszych klientów. Posiadamy własne studio projektowe, dzięki któremu szybko możemy wdrożyć najodważniejszą koncepcję w życie! Nie boimy się wyzwań. Staramy się sprostać potrzebom współczesnych kobiet – aby zakupione od nas ubrania były wygodne, praktyczne i sumiennie współgrały ze skomplikowaną duszą kobiety.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy otwarci na różne oferty współpracy, zachęcamy do kontaktu.

 

W imieniu całego zespołu firmy LAKI,

Korina Lak